Фото без опису

26 січня 2022 року відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Білгород – Дністровській райдержадміністрації. За дорученням голови  райдержадміністрації  Василя САМОКИША, засідання комісії провела заступник Тетяна ДОМЧИНСЬКА. 

Фото без опису

Відповідно до затвердженого порядку денного на  засіданні розглядалися нагальні  питання щодо   безаварійного пропуску льодоходу, повені та паводків у 2022 році; про заходи щодо   запобігання загибелі людей на водних об’єктах району та забезпечення пожежної безпеки в Нижньодністровському національному природному парку.

За результатами  детального обговорення   вирішено затвердити «План основних заходів щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2022 році на території Білгород-Дністровського району» та «Перелік техніки, плавзасобів, засобів евакуації та рятування людей у Білгород-Дністровському районі».

З метою організованого проведення відпочинку населення і відпочиваючих у літній період 2022 року на водних об’єктах Білгород-Дністровського районузатвердити перелік місць масового відпочинку на воді (пляжів)та визначити місця, в яких купання заборонено у зв’язку з тим, що вони становлять небезпеку для життя відпочиваючих.

Білгород-Дністровському міськрайонному відділу ГУ ДСНС України в Одеській області, Білгород-Дністровському районному відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Одеській області, відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації  доручено розробити  План взаємодії з мобільними аварійно-рятувальними групами і сезонними рятувальними постами та посилити контроль по забезпеченню правопорядку на території зон відпочинку.

Керівництву Нижньодністровського Національного парку, з метою посилення протипожежного захисту території Нижньодністровського Національного природного парку з метою гасіння пожеж на території парку, необхідно забезпечити запас паливо – мастильних матеріалів для залучення пожежної техніки і вжити відповідні заходи реагування за фактам порушення чи не виконання посадовими особами, іншими працівниками, громадянами встановленого протипожежного режиму та вимог правил пожежної безпеки. Білгород-Дністровському РУ ГУ ДСНС України в Одеській області, Білгород-Дністровському РВП ГУ НП України в Одеській області в межах повноважень здійснити перевірку Нижньодністровського Національного парку з питань дотримання законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису