Головне Управління державної податкової служби в Одеській область!!!

Повідомляє про проведення БЕЗКОШТОВНОГО семінару для Фізичних осіб-підприємців та Юридичних осіб, що здійснюють свою діяльність на території Маразліївської ТГ в Білгород-Дністровському районі!!!

До вашої уваги спеціалісти та фахівці ДПС будуть надавати роз’яснення, щодо нововведень та змін в податковому законодавстві з 01 січня 2022року, а саме:

• Нові правила роботи реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для фізичних осіб-підприємців, що використовують РРО при здійсненні готівкових розрахунків;
  • Оновлені реєстраційні документи для роботи з РРО, ПРРО, РК та КОРО;
  • Новий порядок узгодження з ДПС цін за контрольованими операціями;
  • Зміни передбачені законом України від 30.11.2021року №1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» та інше.

Задля безкоштовної реєстрації та для сповіщення про місце і дату семінару просимо зателефонувати заздалегідь!!!!

Тел.0732059418 (Анна)