Робоча зустріч в медичних закладах району
Відповідно до протокольного доручення селекторної наради Одеської обласної державної адміністрації від 29.12.2021 р. № 1 щодо недопущення виникнення пожеж у закладах охорони здоров’я регіону та розпорядження голови райдержадміністрації від 20.01.2022 р. № 7/А -2022 «Про проведення огляду закладів охорони здоров’я району із стаціонарними відділеннями», 24-25 січня поточного року, заступник голови Білгород-Дністровської райдержадміністрації Максим БРИТКОВ спільно з фаховими працівниками райдержадміністрації та Білгород-Дністровського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області в ході робочого виїзду відвідали КНП «Татарбунарська міська багатопрофільна лікарня» Татарбунарської міської ради, КНП «Білгород-Дністровська багатопрофільна міська лікарня» Білгород-Дністровської міської ради, КНП «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» Білгород – Дністровської районної ради, з метою комплексного обстеження закладів охорони здоров’я із стаціонарним відділенням щодо дотримання передбачених законодавством вимог пожежної та техногенної безпеки, а також охорони праці.
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/1643099660433-766x1024.jpg)
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/1643099660461-766x1024.jpg)
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/1643099660487-766x1024.jpg)
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/1643099660515-766x1024.jpg)
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/img_20220125_134648_534-1024x768.jpg)
![Фото без опису](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/img_20220125_134650_768-1024x768.jpg)