Фото без опису

Сьогодні, з нагоди державного свята – Дня Соборності України, голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, взяв участь в церемонії покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку в Одесі.

Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису

«День Соборності України  – для кожного з нас історичний символ об’єднання країни і, водночас, загальний орієнтир майбутнього, адже саме суспільна, духовна і територіальна єдність України є найважливішою умовою для  розбудови нашої держави» – відзначив голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький.

Голова Одеської ОДА впевнений, що масштабна розбудова якісної інфраструктури, будівництво та зведення нових об’єктів – це найкращий і найбільш переконливий об’єднуючий фактор.

«Ті програми Президента України Володимира Зеленського, які починаючи  з 2020 року реалізуються в нашому регіоні, особливо «Велике будівництво», є гідним тому прикладом» – додав голова ОДА.

Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису

Сергій Гриневецький зауважив, що з першого січня набув чинності закон  України «Про основи національного спротиву», який визначає правові та організаційні засади, основи  підготовки та ведення, завдання і повноваження сил безпеки та оборони.

«Необхідно усвідомити, що сьогодні  зусилля всіх суб’єктів виконання цього закону мають бути спрямовані на максимальну координацію та оперативне прийняття зважених рішень. В єдності дій та соборності душ ми можемо досягти головної мети – потужної, сильної, розвиненої, духовної, вільної й демократичної держави» – сказав Сергій Гриневецький в розмові з представниками ЗМІ.