В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ З РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ ПЕРЕБУВАЛА ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ІРИНА МИКИЧАК
В Одеській області з робочою поїздкою перебувала заступник міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак. Разом з І-м заступником голови Одеської облдержадміністрації Борисом Волошенковим вона відвідала КНП «Березівська міська центральна лікарня» та ЦПМСД.
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/2-27.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/5-19.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/6-17-1024x682.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/7-15-1024x682.jpg)
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/8-7-1024x682.jpg)
За словами Бориса Волошенкова, «первинка» Березівського району є гарним прикладом для тих закладів, хто тільки на початку шляху до «спроможної мережі». З самого початку вакцинальної кампанії місцеві медики вже заробили 600 тисяч гривен, зробили ремонт приміщень, а головне для закладу змогли придбати автівку.
До речі, саме в рамках робочого візиту на Одещину заступник Міністра охорони здоров’я Ірина Микичак провакцинувалась бустерною дозою!
![Фото без опису](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/01/4-16.jpg)