Фото без опису

Новини 

 

 

Сьогодні голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецкий, І-й заступник генерального директора державного підприємства «Куліндорівський комбінат хлібопродуктів» Світлана Паненко та директор «Одеського хлібзаводу №4» Віталій Добровольський підписали Меморандум про співпрацю.

Документ уклали на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. №341 «Про заходи щодо стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість, товари протиепідемічного призначення» та виходячи з принципів партнерства влади та бізнесу, керуючись необхідністю соціального захисту громадян і забезпечення стабільної цінової ситуації на ринку борошна та хліба.

Фото без опису
Фото без опису
Фото без опису

Відповідно до тексту документа сторони мають намір розширити співробітництво у розрізі забезпечення продовольчої та цінової стабільності в Одеській області на внутрішньому ринку зерна, борошна та хлібопродуктів.

Обласною державною адміністрацією спільно з учасниками Меморандуму опрацьовується питання компенсації вартості борошна, що використовується у виробництві масових сортів хліба, за рахунок бюджетних коштів в рамках реалізації Регіональної програми розвитку агропромислового комплексу Одеської області.

В результаті домовленостей, буде забезпечено стабільне виробництво якісного борошна та постачання його виробникам, для використання при виробництві хліба масового вжитку.

«Я вдячний усім, хто ухвалив це важливе для нашого регіону рішення. Ми маємо об’єднати та скоординувати зусилля збереження цінової стабільності та доступності масових сортів хліба», – сказав голова Одеської ОДА Сергій Гриневецький.

Фото без опису
Фото без опису