Заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Олег Муратов з робочим візитом відвідав Подільський район. Спершу відбулась робоча зустріч з керівництвом Подільської райдержадміністрації та міської ради в рамках якої обговорили проблемні питання району та шляхи їх вирішення.

Перебуваючи в Подільському районі Олег Муратов оглянув шляхопровід через залізничні колії станції Подільськ, який потребує капітального ремонту; провів інспекційний огляд стану виконання робіт з ремонту дороги Федосіївка – Подільськ – Ананьїв та оглянув лісосмуги залізничних доріг.

Спільно з головою Подільської РДА Михайлом Лазаренком та Балтським міським головою Сергієм Мазуром відвідали НВК «Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 – колегіум», реконструкція якого відбувається в рамках програми Президента “Велике Будівництво” та оглянули Центр надання адміністративних послуг Балтської міської ради.

В селищі Зеленогірське, заступник голови Одеської ОДА, побував на племзаводі “Троїцьке”, де утримують та розводять цінний генофонд Південної м’ясної породи великої рогатої худоби.

“Всі ми знаємо, що у забезпеченні суспільства якісною продукцією дуже важливу роль відіграє тваринництво. На жаль, у нашій державі і молочне, я м’ясне скотарство, значно скоротило свої масштаби. І хоча у 2021 році на програму держпідтримки тваринництва передбачено більш суттєві дотації з державного бюджету, ніж попереднього року, однак вони все одно не покривають потреб галузі. На разі триває підготовка Національної програми з розвитку тваринництва, елементи цієї програми формуються в Міністерстві аграрної політики. Розвиток тваринництва на Одещині є одним із пріоритетних питань обласної влади, яка готова сприяти їх вирішенню, зокрема, щодо використання земельних угідь під пасовища, залучення заохочувальних, стимулюючих факторів для відтворення і розвитку галузі в області” – зазначив Олег Муратов.

Також заступник голови Одеської обласної державної адміністрації провів робочу нараду з керівництвом Одеського обласного управління лісового та мисливського господарства та державних підприємств лісового господарства, які знаходяться на території Подільського району.

“Загалом протягом дня в рамках робочих нарад та інспектувань було обговорено низку питань, що впливають на соціально-економічний розвиток і якість життя населення Подільського району: рівень заробітної плати, екологічні та земельні питання, заборгованість із заробітної плати, стан автомобільних доріг, агропромисловий розвиток та туристична привабливість. За результатами сьогоднішніх нарад, інспектувань та оглядів мною надано відповідні доручення та рекомендації, які були занесені до протоколу з термінами їх виконання” – підсумував поїздку заступник голови Одеської ОДА Олег Муратов.