ХХІ століття, як і життя в ньому, настільки бурхливе, що стояти на місті – недопустима розкіш. І хоч спорт і здоровий спосіб життя це прекрасно, але зараз мова йде не про це. Це вік технологічного та розумового прогресу, вік відкриттів. Саме тому так важливо постійно розвиватись та вдосконалювати себе і свої навички.

22 грудня 2021 фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Валентина Касаткіна-Белікчі провела тренінг з розвитку навичок "Soft skills" для осіб, що мають статус безробітного.

Гнучкі, або м’які навички не зв’язані з конкретною професією, але допомагають добре виконувати свою роботу і є важливими для розвитку кар’єри. Сьогодні інтерес до "Soft skills" і їх затребуваність стали ще актуальнішими. Технології так швидко розвиваються, що отримані знання дуже швидко застарівають, саме тому цінним являється той працівник, який вміє швидко навчатися, ефективно підлаштовуватися під будь-які умови та знаходити нестандартні рішення. Крім того, загальний успіх проєкту, часто, залежить від взаєморозуміння у команді.

Отже, не зважаючи на професію і досвід роботи, кожен професіонал має володіти комунікативними, креативними навичками, навичками самоорганізації, умінням працювати з інформацією та ін..

Звісно, досконалість не має меж, але служба зайнятості наблизить вас до неї.

Возможно, это изображение (1 человек)