Право і справедливість полягають у тому, щоб кожний мав і робив своє так, аби ніхто не мав чужого і не позбавлявся свого. —

Конфуцій

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, сприяння в усвідомленні важливості дотримання своїх прав та обов’язків, підвищення рівня культури поведінки, вчасного спрямування неповнолітніх на правильний шлях а також важливість вчасного реагування на дрібні правопорушення неповнолітніх, які вони допускають в своїй життєдіяльності та не допустити в подальшому розвитку неправомірної поведінки.

15 грудня 2021 року старшим інспектором Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» майором внутрішньої служби Оленою Кузнецовою, спільно з психологом відділу Олено Чумак для учнів 8 – 9 класів Білгород-Дністровської ЗОШ № 3 було проведено виховну годину «Не переступи межу».

В ході заходу учні активно залучились до участі, розглядали ситуації, виконували вправи, переглядали відео та аналізували ефективні шляхи розв’язання конфліктних та життєвих ситуацій.

По завершенні молодь отримала пам’ятки щодо запобігання конфліктів. Захід пройшов динамічно та невимушено.

Фото без опису

Фото без опису