З метою запобігання пожеж, нещасних випадків та підвищення рівня обізнаності, 14 грудня 2021 року в Білгород-Дністровському районному відділі філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області відбулася зустріч суб’єктів пробації  з провідним інспектором Білгород-Дністровського міськрайонного відділу   ГУ ДСНС в Одеській області капітан цивільного захисту Баєвським Олександром Олександровичем.

Під час профілактичної бесіди із суб’єктами пробації, представник ДСНС зауважив, що для запобігання пожеж в житлових будинках необхідно дотримуватися основних вимог пожежної безпеки, зокрема утримувати в справному стані електромережу, електричні прилади, прилади опалення і дотримуватися заходів безпеки при їх експлуатації. Мешканцям приватного сектору постійно потрібно пам'ятати про необхідність дотримуватися вимог пожежної безпеки при експлуатації печей на твердому паливі.

Наприкінці зустрічі старший інспектор Білгород-Дністровського районного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області капітан внутрішньої служби Альона Боболєва роздала клієнтам пробації тематичні листівки з основними правилами безпеки під час опалювального сезону.

20211214_091238.jpg