Права людини є найважливішим питанням внутрішньої та зовнішньої політики всіх світових держав. Забезпечення прав і свобод людини, їх практична реалізація є критерієм, за яким оцінюється рівень демократичного розвитку будь-якої держави і суспільства в цілому.

У рамках роботи з правового виховання та громадянської освіти начальником Білгород-Дністровського бюро правової допомоги Оленою Боян до дня святкування Міжнародного Дня захисту прав людини та у рамках проведення Всеукраїнського тижню права для суб’єктів які перебувають на обліку в Білгород-Дністровському районному відділі філії «Центр пронації» в Одеській області проведено семінар на тему «Загальна декларація з прав людини: історія створення, зміст та значення».

Присутні отримали інформацію стосовно права на безоплатну правову допомогу, зокрема роз’яснення були спрямовані на підвищення рівня правової свідомості, правової поінформованості та можливості застосування своїх прав. Також підобліковим надано консультації із сімейного, соціального та адміністративного законодавства.

 

Фото без опису

Фото без опису