З метою допомоги в працевлаштуванні особам, що мають статус «безробітного», фахівцями Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості надається повний комплекс послуг, зокрема, профорієнтаційних.

10 листопада 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Валентина Касаткіна-Белікчі провела черговий онлайн-тренінг на тему «Моє професійне я». Торкнулися теми самооцінки, її важливості в пошуку роботи і під час її виконання. Слухачі актуалізовували уявлення про себе, виявляли приховані особистісні риси та властивості, оцінювали внутрішній потенціал, визначали власні можливості та оцінювали вплив зовнішніх обставин на досягнення цілей.

В процесі тренінгу у кожного була можливість замислитись щодо того, ким він є, проаналізувати власні недоліки та переваги, визначити ті риси, які є найбільш цінними в контексті професійного життя та ті, які можливо, заважають досягати успіху.

Якщо у вас є сумніви щодо вашого професійного рівня, служба зайнятості завжди готова допомогти у професійному зростанні.

Возможно, это изображение (1 человек, стоит и в помещении)