1. https://rada.info/upload/users_files/04377859/6f726e8b5794aad97cd26134a1d29c2f.docx

2. Територія громади згідно з адміністративно-територіальним устроєм України входить до складу Білгород-Дністровського  району Одеської області.

3. Відстань від адміністративного центру громади до районного центру - 32 км.

4. Відстань від адміністративного центру громади до обласного центру - 110 км.

5. Територія Маразліївської територіальної громади є нерозривною, її  межі визначаються по зовнішніх межах юрисдикції  рад територіальних громад що об’єдналися (сіл: Маразліївка, Олексіївка, Зелене, Полянка, Романівка, Великомар'янівка, Долинівка, Широке, Монаші).

6. Територія громади межує з:

1) півночі – Старокозацькою територіальною громадою;

2) півдня – Тузлівською та Сергіївською територіальними громадами;

3) сходу –  Шабівською, Мологівською територіальнимим громадами;

4) заходу – Дивізійськю, Кулевчанською та Успенівською теритріальними громадами;

6. Межі території  громади не можуть бути змінені без згоди членів Маразліївської територіальної громади.

На території  громади розташовані населені пункти

Маразліївка, Олексіївка, Зелене, Полянка, Романівка, Великомар'янівка, Долинівка, Широке, Монаші.

1. Територія громади займає площу 296,6886 кв. км.(29668,86 га)

2. Територія населених пунктів займає 19,7898 кв. км. (1978,98 га)

3. Площа земель сільськогосподарського призначення складає 25273,5 га

4. Населення громади становить  біля 7 тис. чоловік.

5. Гідрографічна сітка Маразліївської об’єднаної громади представлена річкою Алкалія.

На території Маразліївської об’єднаної територіальної громади діють:

• 1 ліцей - Олексіївський;

• 1 опорна школа - Широківський НВК І-ІІІ ст.

• 2 НВК-філії - Маразліївський, Монашський НВК

• чотири дитячих садочки;

• амбулаторія загальної практики сімейної медицини села Маразліївка та станція швидкої допомоги;

• п'ять фельдшерсько-акушерських пункти;

• 30 торгових точки;

• Вирощуванням сільськогосподарської продукції займаються такі господарства:  СФГ «Колос» (голова Юрескул Б.П.), СФГ «Мрія» (голова Скалозуб В.М.), СФГ «Марс» (голова Топор Л. П..),  СФГ «Основа» (голова Голубенко В.М.), СФГ «Кашульський»  (голова Кашульський І.Г.), СК «Прогрес» (голова Упалюк В.С.), СК «Долинівський» (голова Станков М.М.), Агрофірма «Ніва» (голова Граматін Ю.В.),  та інші.