<h1 umi:element-id="351740" umi:field-name="h1"> 

Дітям від 12 років, які отримали хоча б одну дозу вакцини, батьки можуть згенерувати сертифікат у застосунку Дія. Для цього одному з батьків потрібно зайти в Дію і додати свідоцтво про народження дитини. Дивіться відеоінструкцію, як додати: https://bit.ly/3mzaKac.

Перш ніж додавати сертифікат, переконайтеся, що у вас на смартфоні встановлена остання версія Дії. Версія 3.0.18 для iOS, 3.0.14 — Android.Інструкція:1. Авторизуйтесь у Дії 2. Додайте в Дію свідоцтво про народження дитини 3. У меню «Послуги» виберіть «COVID-сертифікати» 4. Сертифікати дитини з’являться в застосунку разом із вашими документами.А діти з 14 років уже можуть самостійно авторизуватися в Дії за допомогою чипа NFC на ID-картці або біометричному паспорті.

Тут інструкція, як згенерувати сертифікат уже без батьків: https://bit.ly/3CyW4xg.

До речі, для отримання ковідного сертифіката більше не потрібен Дія.Підпис. Раніше він був потрібен для підтвердження особи за допомогою Photo ID. Тепер достатньо буде згоди користувача. Інструкція, як це зробити: https://bit.ly/2ZDoDuV.

Команда Міністерство цифрової трансформації України працює над технічним забезпеченням COVID-сертифікатів. Уже згенеровано 5 млн сертифікатів у Дії. Тільки за останні 5 днів — більше мільйона документів.Бережіть себе та завантажуйте Дію.