Фото без опису

 

Емоції – це одна з головних складових в людині. Емоції можуть затьмарити сприйняття навколишнього світу або розмалювати його яскравими барвами, повернути хід думок до творчості або меланхолії, врятувати життя або завдати серйозної шкоди, сприяти позитивним життєвим змінам або провокувати на такі вчинки, про які згодом жалкуємо, надихнути й додати здоров’я або навпаки, зробити тілесні рухи легкими і плавними або незграбними й скутими.

          Проте дуже часто буває, накопичуються емоції і людина з ними не справляється і на основі цього виникає емоційні вигорання та зриви. Щоб не накопичувати емоції і не перенапружуватися – необхідно навчитися ними керувати.

21 жовтня 2021 року психологом Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» Оленою Чумак для клієнтів пробації проведено тренінгове заняття на тему «Емоційна врівноваженість».

В ході тренінгової  роботи психолог розповіла чому важливо розвивати навички самоконтролю, охарактеризувала емоції, властиві людині та їх вияви. За допомогою практичних вправ учасники мали змогу «знайомитись» зі світом своїх емоцій та почуттів, на прикладах розглядали  способи емоційної саморегуляції та її вплив на поведінку та мислення визначаючи свої сильні та слабкі сторони. По завершенню клієнти склали рекомендаційний лист емоційної саморегуляції.