24 серпня 2021 року Україна відзначає 30 років із Дня проголошення незалежності. Адже саме у цей день у 1991 році Верховною Радою УРСР було прийнято Акт проголошення незалежності України, що символізує волелюбність та єдність нації, віру українського народу у державу.

З метою формування національної свідомості, патріотизму, прищеплення поваги до національних традицій та символів України 19серпня 2021 року представниками  Білгород-Дністровської центральної бібліотеки ім. Горького проведено просвітницький захід до Дня Незалежності України для підоблікових Білгород-Дністровського районного відділу пробації

В ході заходу учасників ознайомили з основними державотворчими подіями становлення незалежної України, здержавними символами, які уособлюють її історію і сутність, традиціями святкування Дня Незалежності України. Суб’єкти пробації мали змогу ознайомитись з історичною та документальною літературою, що містить інформацію про минуле і сучасне України та переглянули тематичний відеоматеріал підготовлений представниками бібліотеки.

 Фото без описуФото без опису