Наш сучасний світ, суспільні потрясіння,   як на загальнодержавному, так і на особистісному рівні, створюють багато стресових ситуацій, які можуть викликати негативні реакції, емоції. Емоції наповнюють наше життя, їх багато, але чи ви керуєте ними, чи вони вами? Якщо ви не вмієте контролювати свої емоції, то ваше існування схоже на те, неначе ви ходите по полю в розпалі бою з повною сумкою запальної суміші.

12 серпня 2021 року психологом Білгород-Дністровського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області Оленою Чумак для під облікових проведено тренінгові заняття на тему «Опанування емоцій – навик стресостійкості»

В ході заняття психолог розповіла чому важливо розвивати навички самоконтролю, охарактеризувала емоції, властиві людині та їх вияви, на прикладах роз’яснила способи емоційної саморегуляції. Також продемонстровано відеоролики в ході яких учасники аналізували емоційний стан героїв, фактори які можуть видати емоції людини а також їх вплив. Присутні жваво обговорювали пережиті приклади з власного життя де їм вдавалося себе контролювати, або навпаки складали алгоритм який допоможе в контролі над власним емоційним станом. Адже прагнення до самовиховання – крок до успіху.