Фото без описуФото без опису

Семінар для вивільнюваних працівників.

 

25.06.2021 року відбувся семінар для вивільнюваних працівників комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги Білгород-Дністровської районної ради".

Головною метою даного заходу було підвищення обізнаності учасників про соціальні послуги Державної служби зайнятості, надання роз’яснення правових аспектів вивільнення, легалізація зайнятості населення та зниження соціальної напруги.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Альона Васильченко, розповіла про порядок вивільнення, звернула увагу на актуальні вакансії ринку праці та перелік документів, які необхідно надати для реєстрації в центрі зайнятості.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Галина Марунченко, розповіла про послуги служби зайнятості, презентувала буклети з електронними сервісами ДСЗ для пошуку роботи. Ознайомила з можливостями отримати нову професію або підвищити кваліфікацію в Одеському ЦПТО ДСЗ, отримати ваучер на навчання для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці та розпочати власну бізнес-справу за допомогу ДСЗ.

По завершенню заходу присутні отримали відповіді на свої запитання.