Фото без опису

                                                                           УКРАЇНА

                                                           Маразліївська сільська рада

                                          Білгород-Дністровський район Одеська область

 

                                                                     Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

 

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність громадянці України Бабійчук Ніні Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею: 0,25 га в с. Монаші, вул. Механізаторів, 1, Білгород-Дністровського району Одеської області.

 

          Керуючись ст.26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 40, 78, 81, 118, 121,125,186,  Земельного Кодексу України, розглянувши заяву гр. Бабійчук Н. І. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка)  в с. Монаші,  вул. Механізаторів, 1, Білгород-Дністровського району Одеської області, Маразліївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

        1. Надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність громадянці України Бабійчук Ніні Іванівні для будівництва і обслуговування  житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) площею: 0,25 га, яка розташована за адресою: с. Монаші,  вул. Механізаторів, 1,  Білгород-Дністровського району Одеської області.

          2. Рекомендувати Бабійчук Ніні Іванівні замовити землевпорядним організаціям розробку проекту землеустрою з урахуванням вимог статей 39, 40, Земельного кодексу України та державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою та погодити її на сесії сільської ради.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії Писарогло І. В.).

 

      Маразліївський    сільський  голова                                                                   В.О. Топор

 

 с.  Маразліївка

      липня 2021  року

  №          VІІІ