Визначеність мети – відправна точка всіх досягнень

Вільям Клемент Стоун

 

 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

 

Людина весь час чогось хоче. І, здавалося б, це так просто – знати свої бажання. Але, далеко не кожному, легко визначитися з глобальними цілями, відповідно, і шляхом їх досягнення.

Та життя не стоїть на місці, за допомогою не хитрих маніпуляцій можна дізнатися про свої підсвідомі бажання, а з цими знаннями організувати свідомі. Це і є одна із послуг служби зайнятості – професійна орієнтація.

23 червня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Валентина Касаткіна-Белікчі відвідала Державну установу «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій Затока», де провела профорієнтаційні заходи для дітей старших груп.

Діти, з різних куточків країни, із захватом, приймали участь у обговоренні актуальних професій на ринку праці в різних регіонах, ділилися своїми критеріями вибору професії, обговорювали формулу вибору «Хочу. Можу. Треба» та пройшли психологічне тестування, яке, безсумнівно, допоможе в професійному самовизначенні.