Одеська область

Білгород-Дністровський район

Про скликання  ІХ чергової сесії Маразліївської сільської ради VІІІ скликання

На підставі ст.ст. 42, 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ч. 1, 3 статті 23 Регламенту Маразліївської сільської ради, у зв’язку з виробничою необхідністю та з метою формування структури сільської ради:

1. Скликати  ІХ чергову сесію Маразліївської сільської ради 02 липня 2021 року об 11.00 годині в приміщенні сільської ради (вул. Миру, 152, сесійна зала).

2. Рекомендувати для розгляду на пленарному засіданні ІХ чергової сесії сільської ради  наступні питання:

1. Про  встановлення місцевих податків та зборів  на території Маразліївської сільської ради.

Доповідає Флора В.О., виконуюча обов’язки начальника фінансового управління.

2. Про внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 24.12.2020 року № 54-VІІІ «Про Маразліївський сільський бюджет на 2021 рік».

Доповідає Флора В.О., виконуюча обов’язки начальника фінансового управління.

3. Про  внесення змін та доповнень до рішення сільської ради від 24.12.2020 року №54-V ІІІ «Про Маразліївський сільський бюджет на 2021 рік» про передачу та виділення коштів на  рахунок відділу житлово-комунального господарства та благоустрою  Маразліївської сільської ради на 2021 рік.

Доповідає Флора В.О., виконуюча обов’язки начальника фінансового управління.

4. Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 24.12.2020 року №54-VІІІ «Про Маразліївський сільський бюджет на 2021 рік» на виділення та передачу коштів з загального фонду на спеціальний до бюджету розвитку громади на рахунок Маразліївської сільської ради.

Доповідає Флора В.О., виконуюча обов’язки начальника фінансового управління.

5. Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 24.12.2020 року № 52-VІІI «Про затвердження структури та загальної чисельності  апарату Маразліївської сільської ради, її структурних підрозділів  та закладів сільської ради на 2021 рік».

6. Про внесення змін і доповнень до рішення Маразліївської сільської ради від 24.12.2020 року № 53-VІІІ «Про затвердження  штатних  розписів  апарату Маразліївської сільської ради, її структурних підрозділів та закладів сільської ради на 2021 рік».

7. Про надання згоди Управлінню освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради на виділення та використання  коштів.

Доповідає Флора В.О., виконуюча обов’язки начальника фінансового управління.

8. Про виділення коштів на рахунок Відділу з питань соціального захисту населення Маразліївської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської області.

Доповідає Флора В.О., виконуюча обов’язки начальника фінансового управління.

9. Про  виділення коштів для співфінансування   програми «Нова українська школа»  Управлінню освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту виконавчих органів Маразліївської сільської ради.

Доповідає Флора В.О., виконуюча обов’язки начальника фінансового управління.

10.Про затвердження Програми виконання Національного плану дій з реалізації Конвенції про права осіб з інвалідністю на період до 2025 року.

Доповідає Василенко Л.Г., начальник Відділу з питань соціального захисту населення Маразліївської сільської ради.

11. Про затвердження Програми забезпечення адаптованими молочними сумішами дітей, народжених від ВІЛ-інфікованих матерів на 2021 рік.

12. Про затвердження Програми «Безбар’єрна Одещина» Маразліївської територіальної громадина 2021-2025 роки.

13.Про затвердження Положення про порядок списання майна, що перебуває в комунальній власності територіальної громади Маразліївської сільської ради.

Доповідає Городецька А.А., головний спеціаліст-бухгалтер Маразліївської сільської ради.

14. Про передачу точки обліку електропостачання громадської будівлі до ВЖКГБ.

15. Про рішення Білгород-Дністровської районної ради.

Доповідає Топор В.О., сільський голова.

16. Про надання згоди Шиліній Олені Михайлівні на приватизацію житлової квартири

№ 54 в будинку № 91 по вул. Верхня в с. Олексіївка.

Доповідає Яворський І.І., заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

17. Про затвердження розпоряджень,  прийнятих в міжсесійний період з 14 квітня 2021 року по 02 липня 2021 року.

Доповідає  Москаленко І.В., секретар Маразліївської сільської ради.

18. Земельні питання.

Доповідає  Яворська А.Г.,  спеціаліст із земельних питань ІІ категорії.

19. Різне.

3. На сесію запросити депутатів сільської ради, керівників підприємств та організацій,          представників громадськості.

4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                                        В.О.Топор

с. Маразліївка

«23» червня 2021року