Тиждень інформування стосовно послуги «Ваучер на навчання»                                                 в Білгород-Дністровському МРЦЗ

Для підвищення конкурентоспроможності громадян, які не мають статусу безробітного, державна служба зайнятості  надає можливість опанувати пріоритетні професії на ринку праці, отримавши  ваучер на навчання.  З 17.05 по 24.05.2021 року фахівці Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості провели тиждень інформування населення стосовно  вищезазначеної послуги .

В першу чергу була налагоджена робота з закладами  освіти з питань навчання  осіб на підставі ваучера. Проведено зустрічі з керівництвом:  Білгород-Дністровського коледжу природокористування, будівництва та комп’ютерних технологій, Білгород-Дністровського економіко-правового коледжу, КУ «Білгород-Дністровського  медичного фахового коледжу», Білгород-Дністровського  морського рибопромислового коледжу. Освітяни отримали роз’яснення про організацію роботи з видачі ваучера, визначилися з перспективами подальшої співпраці з центром зайнятості.

З метою соціальної  та професійної  адаптації учасників АТО/ООС                                        та військовослужбовців, звільнених у зв’язку зі скороченням або за станом здоров’я,   відбулася зустріч з представниками «Білгород-Дністровського об’єднаного  міського центру  комплектування та соціальної підтримки»; налагоджена взаємодія з  громадською організацією «Захист (до складу, якої входить більш ніж 100 учасників м. Білгорода-Дністровського та району). Під час проведення зустрічі акцент ставився на підвищенні  конкурентоспроможності військовослужбовців та учасників бойових дій на ринку праці, вирішення проблем їх працевлаштування шляхом навчання.

Виступ на радіо, розміщення інформаційних матеріалів на сайтах міста, району та ОТГ також посприяли підвищенню обізнаності  населення стосовно видачі ваучерів. Віримо, що виконана робота допоможе усім бажаючим отримати шанс на підвищення свого професійного рівня за сприяння ДСЗ.

 

 

Директор                                                                      Н.М. Принц

 

Земляна  (04849)35861Фото без описуФото без опису