Маразліївська сільська рада інформує про роботу Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії  Центру пробації в Одеській області

«Сімейні цінності».

З метою пропаганди сімейних цінностей та визначення місця родини в житті людини 18 травня 2021 року фахівцями Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб для під облікових осіб Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації проведено бесіду з елементами тренінгу на тему «Сімейні цінності».

Під час заходу учасники мали змогу розширитисвоє уявлення про родину та її цінність, сформувати поняття про чинники та ознаки міцної родини, про виховування толерантності та відповідального ставлення до сімейного життя. Їм було продемонстровано процес побудови хороших взаємин і майбутньої сім’ї, замислитися над тим, від чого необхідно відмовитися заради досягнення цієї життєвої мети.

Суб’єкти пробації також переглянули відеоролики відповідної тематики та обговорили питання ефективного спілкування, взаємовідносин батьків та дітей, шляхом аналізу існуючих проблем у родинах.

По закінченню заходу присутні мали змогу задати фахівцям центру хвилюючі їх питання та отримати кваліфіковану консультацію.

Фото без опису