Онлайн-зустріч «Плануй та розвивай кар’єру разом зі службою зайнятості»

 

В рамках декади профорієнтації фахівці відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості 22 квітня провели                           онлайн-зустріч «Плануй та розвивай кар’єру разом зі службою зайнятості».

Начальник відділу активної підтримки безробітних Анастасія Земляна розповіла про  види та форми професійного навчання, умови навчання в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ. Звернула увагу на можливість здійснювати професійне навчання  за дистанційною формою,  з урахуванням карантинних обмежень.

До заходу долучилися клієнти, які  навчалися чи навчаються в ОЦПТО ДСЗ. Так, Олена із захопленням розповідала, як здобула нову професію «адміністратора», а згодом успішно працевлаштувалася й наразі працює за набутим фахом. Олексій був водієм, коли дізнався про можливість здобути нову професію, без вагань скористався нею. Наразі він дипломований кухар, який радує своїми стравами оточуючих. Віолетта ще опановує нову професією «обліковець з реєстрації бухгалтерських даних» в умовах карантинних обмежень та  поділилася враженнями від  процесу дистанційного навчання.     

Учасники вебінару задавали  питання,  щоб як найбільше дізнатися про можливості професійного навчання. Подібні заходи демонструють, що навіть в сучасних реаліях розвиток кар’єри можливий. Звергайтесь до фахівців служби зайнятості та скористайтесь чудовою можливістю здобути нову професію та нові знання! 

 Фото без описуФото без опису