Профконсультаційний он-лайн захід для осіб з інвалідністю за участю бюро правової допомоги громадянам

 

07.04.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела он-лайн профконсультаційний захід  для осіб з інвалідністю за допомогою платформи Zoom, разом з начальником відділу Білгород-Дністровського бюро правової допомоги громадян - Оленою Боян.

Сьогодні в світі вже багато держав зрозуміли, що включення осіб з обмеженими можливостями в загальноекономічну діяльність є перспективним напрямком, адже витрати на працевлаштування осіб з інвалідністю дуже швидко компенсуються і це приносить велику користь в загальнодержавному масштабі. Останнім часом це питання стає актуальним і в Україні.

На семінарі піднімалися питання трудової адаптації осіб з інвалідністю та правової захищеності, які висвітлила провідний фахівець центру зайнятості. Також фахівець повідомила про те, що держава гарантує особам з інвалідністю рівні права з усіма іншими громадянами, можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства та створює для данної категорії потрібні умови, які дають можливість вести повноцінний спосіб життя згідно з їх індивідуальними здібностями та інтересами.

Олена Боян - роз’яснила учасникам вебінару норми окремих статей Кодексу законів про працю України, зокрема щодо норм оплати праці, надання відпусток, трудового режиму, відмінностей між оформленням трудових договорів та цивільно-правових угод. І також звернула увагу, що за порушення трудового законодавства юридичні та фізичні особи-підприємці, які використовують найману працю, несуть фінансову, адміністративну і кримінальну відповідальність.

Фото без опису