У КРАЇНА

Одеська область, Білгород-Дністровський район

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років ТОВ «Прогрес-2015 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за адресою: Одеська область, Білгород-Дністровського району,  Маразліївська сільська рада, комплекс будівель  та споруд  № 9, будинок б/н

Керуючись пунктом 34 ст.26 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 122,124,125, Земельного Кодексу України, беручи до уваги зміни до Земельного законодавства України щодо документації із землеустрою, Закон України  № 2498-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» розглянувши заяву директора ТОВ «Прогрес-2015» Упалюк В.С. Маразліївська сільська рада

1. Затвердити проект  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки ТОВ «Прогрес- 2015»   площею 1,7535 га, кадастровий номер 5120888200:01:002:0102 в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Маразліївської сільської ради, код КВЦПЗ: Секція -01, підрозділ -  01.01- «Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» яка розташована за адресою: Маразліївська сільська рада, Білгород- Дністровський район, Одеська область, комплекс будівель  та споруд № 9, буд. б/н.

2. Передати  ТОВ «Прогрес-2015» земельну  ділянку площею 1,7535 га, кадастровий номер 5120888200:01:002:0102 в довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років  із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності Маразліївської сільської ради, код КВЦПЗ: Секція -01, підрозділ - 01.01- «Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва», яка розташована за адресою: Маразліївська сільська рада, Білгород- Дністровський район, Одеська область, комплекс будівель  та споруд № 9, буд. б/н.

3. Директору ТОВ «Прогрес- 2015» Упалюк В.С., укласти з Маразліївською сільською радою відповідний договір оренди земельної ділянки згідно з чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток історичного середовища та благоустрою (голова комісії Писарогло  І.В.).

Маразліївський сільський голова                                                                                                  В.О.Топор

с. Маразліївка

«___» квітня 2021 р.