Україна

Маразліївська сільська рада

Білгород - Дністровського району Одеської області

 

  РІШЕННЯ (проект)

 

Про передачу та виділення коштів на  рахунок відділу житлово-комунального господарства та благоустрою  Маразліївської сільської ради на 2021 рік»

 

 

            Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Бюджетним кодексом України, заслухавши інформацію Флори В.О Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 24.12.2020 року № 54-УІІI «Про затвердження коштів з місцевого бюджету громади для передачі на рахунок відділу житлово-комунального господарства та благоустрою  Маразліївської сільської ради на 2021 рік» передачі та виділення коштів  в сумі 161 000,00 грн.,   Маразліївська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду на виділення коштів до відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Маразліївської сільської ради у сумі  61 000,00 грн.,  а саме:

    1.1 на паливно-мастильні матеріали (запчастини, масло та матеріали) у сумі 50 000,00 грн.

    1.2 підключення інтернету на комбікормовому заводі, за адресою: Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н., с. Маразліївка, вул. Залізнична, 1-А  у сумі 11 000,00 грн.

2.   Здійснити перекид коштів виділених для оплати праці на Управління освіти в сумі 100 000,00грн.

3. Головному бухгалтеру відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Маразліївської сільської ради Колібабі Л.Г. здійснити нарахування затверджених коштів для потреб відділу житлово-комунального господарства та благоустрою Маразліївської сільської ради  на  2021 рік.

 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова - Станков М.М).

 

Маразліївський сільський голова                                                                           В.О.Топор

 

с. Маразліївка

«____» квітня 2021 року

№       - VІІI