«Туберкульоз та суспільство»

 

З 22 березня по 26 березня 2021 року в Білгород-Дністровському міськрайонному відділі філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області проведено Тижнем боротьби з туберкульозом.

Інформаційно-просвітницька робота посідає значне місце в профілактиці цього захворювання. Інфікування туберкульозом та захворювання на туберкульоз – не тотожні поняття. Носіями інфекції є більшість людей, але тільки за умови зниження імунітету – через різні захворювання, погане харчування, зловживання алкоголем або наркотичними речовинами – збудники туберкульозу активізуються, виникає захворювання.

25 березня 2021 року представниками центру соціальних служб Білгород-Дністровської міської ради, з метою інформування засуджених, міра покарання яких не пов’язана із позбавленням волі про дану хворобу, профілактики захворювань дихальних шляхів та мотивування здорового способу життя проведено груповий захід на тему «Профілактика туберкульозу». У ході проведення заходу розповсюджено інформативну друковану продукцію під назвою «Захисти себе від туберкульозу».

Протягом Тижня боротьби з туберкульозом Білгород-Дністровським міськрайонним відділом філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області проводилася індивідуальна та групова профілактична робота із засудженими, під час якої охоплено 46  суб’єктів пробації. 

Щоб вберегтися від туберкульозу слід знати про хворобу якомога більше, не забувати про правила особистої гігієни, вчасно проходити флюорографічне обстеження. Туберкульоз – це одна з тих хвороб, які легше попередити, аніж потім тривалий час лікувати! 

 

 


Фото без описуФото без опису