«Туберкульоз та суспільство»

 

24 березня в Україні відзначають Всеукраїнський день боротьби                                    із захворюванням на туберкульоз.

З метою збереження здоров’я та привернення уваги до проблеми боротьби з туберкульозом, інформування засуджених, міра покарання яких не пов’язана із позбавленням волі, про небезпеку і тяжкі наслідки зараження туберкульозом, Білгород-Дністровським міськрайонним відділом філією                    ДУ «Центр пробації» оголошено Тиждень боротьби з туберкульозом                                з 22.03.2021 року по 26.03.2021 року.

23 березня 2021 року волонтером, лікарем-фтизіатром КНП «Лікувально-діагностичного центру інфекційних захворювань «Одеської обласної ради» Світланою Іщенко проведено інформаційно-роз’яснювальну бесіду та тренінгове заняття «Небезпечні звички, які призводять до ураження легень».

Присутні розширили свої знання про туберкульоз, обговорили шляхи передачі захворювання, його симптоми, можливості профілактики. Клієнти пробації мали змогу на власні очі побачити реальні знімки флюорографії  хворих на туберкульоз. Психологом відділу пробації Оленою Чумак організовано перегляд документального відеофільму з теми: «Профілактика туберкульозу» та анонімне анкетування про обізнаність з питань профілактики туберкульозу.

Наприкінці заходу клієнтам пробації надано інформацію щодо того, куди можна звернутися за допомогою у разі підозри на інфікування туберкульозом.


Фото без описуФото без описуФото без опису