УКРАЇНА

Маразліївська сільська рада

Білгород-Дністровський район Одеська область

 

Р І Ш Е Н Н Я( ПРОЕКТ)

 

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою  гр. Маслаковій  Тетяні Олексіївні щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) із земель сільськогосподарського призначення колишнього КСГП «Маразліївське»   Маразліївської сільської ради, Білгород-Дністровського району, Одеської області  для передачі безоплатно у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

      Керуючись пунктом 34 ст. 26 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 25, 116, 118, 121 Земельного Кодексу України, , беручи до уваги зміни до Земельного законодавства України щодо документації із землеустрою, розглянувши  клопотання Маслакової Т.О.  про надання дозволу  на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі   на території  Маразліївської сільської ради,  Білгород-Дністровського району,  Одеської області, сесія  Маразліївської сільської ради 

 

 ВИРІШИЛА:

     1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Маслаковій Тетяні Олексіївні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  із земель сільськогосподарського призначення колишнього КСГП «Маразліївське», орієнтовною площею 3,89 га, яка розташована на території Маразліївської сільської ради Білгород-Дністровського району Одеської  області, безоплатно у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. 

     2. Рекомендувати гр. Маслаковій Тетяні Олексіївні звернутись в землевпорядну організацію, яка має право на виконання землевпорядних робіт, для замовлення  технічної документації на вищевказану земельну ділянку.

     3. Розроблену та погоджену у встановленому законодавством порядку технічну документацію із землеустрою   подати на затвердження чергової сесії   Маразліївської сільської  ради. 

 

    4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток історичного середовища та благоустрою (голова комісії   Писарогло  І. В.)

 

 

Маразліївський сільський  голова                                                                                          В.О.Топор

 

 

с.  Маразліївка

«__» _________ 2021 року

№ ____ -VIII