Якщо ти хочеш, але не можеш, отже ти не дуже хочеш.

Захочеш – знайдеш тисячу способів. Не захочеш – знайдеш тисячу причин.

                                                                               Сократ

 

Доцільним є використання влучного епіграфа Сократа, адже формування відповідальності є важливою справою, в майбутньому виховання даної риси характеру окупиться сторицею.

 19 березня поточного року в Білгород-Дністровському міськрайонному відділі філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області в рамках Дня контролю психологом Оленою Чумак та старшим інспектором відділу пробації Оленою Кузнецовою спільно з представником відділу ювенальної превенції Білгород-Дністровського РВ ГУНП  в Одеській області Оксаною Квачук для  підоблікової неповнолітньої, була проведена виховна година на тему «Крок у доросле життя».

В ході заняття в інтерактивному форматі вчилися виявляти та усувати недоліки характеру, що заважають свідомо та відповідально ставитись до життя а також за допомогою рольової гри розвивали навики обирати найоптимальніші шляхи розв’язання життєвих ситуацій та прогнозувати наслідки своїх дій.

Дуже важливо, щоб підліток  вже зараз намагався проявляти свою відповідальність, свідомо підходити до вирішення різноманітних життєвих питань адже відповідальність за себе, свої вчинки та своїх рідних – є першоосновою дорослої людини.

 Фото без описуФото без опису