Порядок безоплатного отримання земельної ділянки

Як реалізувати своє право на безоплатне отримання земельної ділянки у власність, сьогодні 11 березня 2021 року в приміщенні Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області, начальником відділу Білгород - Дністровського бюро правової допомоги Оленою Боян, для суб’єктів пробації, був проведений правопросвітницький захід «Порядок безоплатного отримання земельної ділянки».

Мета заходу - підвищення правової обізнаності громадян, про розміри земельних ділянок, які можна отримати безоплатно у власність із земель державної або комунальної власності, в які органи звертатися з відповідною заявою, а також всі етапи процедури безоплатного отримання земельної ділянки, щодо їх прав на землю та способів їх захисту.

Після заходу надано консультації з правових питань, які цікавили присутніх.