Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості

 

11.03.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела інформаційний семінар із загальних питань зайнятості разом з юрисконсультом Білгород-Дністровського МРЦЗ – Ольгою Михайличенко.

Державна служба зайнятості на сьогодні є активним посередником на ринку праці між роботодавцями та шукачами роботи, яка на безоплатній основі надає послуги із пошуку підходящої роботи та підбору персоналу. Тому на семінарі із загальних питань зайнятості спеціаліст центра зайнятості ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості, критеріями успішного вибору професії, з актуальними професіями на ринку праці в нашому регіоні, надала інформацію щодо навчання в Одеському ЦПТО, та як правильно скласти і розмістити своє резюме на сайті ДСЗ.  Порекомендувала створити  ЕКШ (електронний кабінет шукача роботи) для отримання інформації, не виходячи з дому (відомості про актуальні вакансії тощо ).

Юрисконсульт Ольга Михайличенко, роз'яснила  чинне законодавство про працю, права, обов’язки та відповідальність зареєстрованих безробітних, визначені статтею 44 Закону України "Про зайнятість населення", матеріальне забезпечення на випадок безробіття та соціальні послуги відповідно до законів України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та "Про зайнятість населення". Наголосила на легалізації зайнятості.

На прикінці заходу обговорили шляхи подолання труднощів, які виникають під час пошуку роботи та надали відповіді на запитання.

Фото без описуФото без опису