У всьому є своя краса,

але не кожен може її побачити


 Конфуцій

ЖІНКА – КРАСА ЗЕМЛІ

 

Сьогодні жінки за своєю емансипацією часто забувають, що їм не обов’язково завжди бути сильними. Що ганятися за якимись здобутками (бо у сусідки є) зовсім марна справа. Адже кожна жінка, по своєму прекрасна і унікальна. Можливо Ви не відповідаєте якимось загальним стандартам краси, але ж є люди, яким Ви подобаєтесь! Зокрема, люди, які завжди Вас любитимуть і для кого Ви завжди найкрасивіша і найкраща – Ваші діти.

Спеціаліст відділу активної підтримки безробітних до Всесвітнього жіночого дня організували тренінг для безробітних матусь за участю людини, яка досягла висот не тільки, як жінка/матір, але й як успішний підприємець - Вікторії Ахмадієвої.

Вікторія натхненно розповідала присутнім про свій шлях до успіху, провела майстер-клас з самомасажу та вселяла віру в те, що досягти висот може кожна!

Спеціалісти ЦЗ поздоровили запрошених з наступаючим святом 8-го березня, показали їм соціальний відеоролик «Мами», а в кінці заходу провели психологічне тестування на самопізнання та подарували букети із фруктів.

Метою заходу було відволікти присутніх від повсякденних рутинних клопотів, показати жінкам, які вони прекрасні, самобутні, адже кожна з них робить так багато щодня для своєї родини, але й сама не помічає цього.

Краса врятує світ! А жінка і є краса!


Фото без описуФото без описуФото без опису