В Маразліївському НВК - ДНЗ планується відкриття нової групи для дітей дошкільного віку.В 2021 році освітянська родина Марзліївського НВК, гостинно відчинить двері для маленьких мешканців громади, адже в приміщенні навчального закладу вже майже два місяця проводяться ремонтні роботи з облаштування додаткової третьої групи. Відкриття додаткових місць в садочку дозволить охопити дошкільною освітою всіх діток з с.Олексіївка та с.Маразліївка. Для цього працівники відділу ЖКГБ Маразліївської сільської ради зробили чимало ремонтних робіт.Це в першу чергу, укріплення аварійного виходу, заміна електропроводки, вирівнювання внутрішніх стін групи та спальні.Роботи ще багато, але віримо, що спільними зусиллями зможемо реалізувати даний освітній проект в найближчий час. Роботи в даному напрямку тривають.