Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про надання дозволу на розробку   технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Браткевичу Михайлу Матвійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСГП «Прогрес», яка розташована за межами населеного пункту на території Маразліївської сільської ради, Білгород-Дністровського району,  Одеської області.

Керуючись ст.26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 15, 22, 81, 116,  Земельного Кодексу України, ст. ст. 7, 13, 20, 22, 25, 55 Закону України «Про землеустрій», ст. 1-3, 5 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», на підставі Рішення Білгород-Дністровського міськрайсуду (справа № 495/10470/19 № провадження 2/495/1164/2020),   розглянувши заяву гр. Браткевич М. М. щодо надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колишнього КСГП «Прогрес», в с. Широке, Білгород-Дністровського району,  Одеської області, Маразліївська сільська рада

1. Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянину України Браткевичу Михайлу Матвійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель колективної власності колишнього КСГП «Прогрес», загальною площею 6,64 га, яка розташована в масиві № 33, ділянка № 560 на території Маразліївської сільської ради (колишня Широківська), Білгород-Дністровського району, Одеської області за межами населеного пункту.

2. Землевпорядній організації при розробці технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) передбачити надання у власність гр. Браткевичу Михайлу Матвійовичу безоплатно земельну ділянку загальною площею 6,64 га за рахунок земель колективної власності колишнього КСГП «Прогрес», яка розташована в масиві № 33, ділянка № 560 на території Маразліївської сільської ради, Білгород-Дністровського району Одеської області, за межами населеного пункту, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії Писарогло І. В.).

Маразліївський сільський голова                                                                                                  В.О.Топор

с.  Маразліївка

«___» лютого 2021 року