БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ:

Дата: 11.02.2021 14:38

За нашу рідну Україну

Що зберегли за всі віки -

Низький уклін і тричі «СЛАВА»!

Українські захисники!

10.02.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела семінар з орієнтації на службу в ЗСУ, із залученням соціальних партнерів - офіцерів регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України. Основною метою даного заходу  стало підвищення рівня обізнаності населення щодо послуг центу зайнятості та надання інформації щодо служби за контрактом в Збройних Силах України.

Спеціаліст розповіла про стан ринку праці в регіоні, ознайомила з послугами, які надає служба зайнятості, надала інформацію щодо навчання в Одеському ЦПТО ДСЗ. Наголосила на важливості  легальної зайнятості.

Начальник регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби України, Станіслав Буценко, докладно розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу; ознайомив з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом.

Наприкінці семінару  фахівець центру зайнятості і запрошенні соціальні партнери відповіли на запитання присутніх.