УКРАЇНА

                                                           Маразліївська сільська рада

                                          Білгород-Дністровський район Одеська область

                                                                     Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Ветріч Галині Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Широке, вул. Михайла Довбні, 2, Білгород-Дністровського району,  Одеської області.

          Керуючись ст.26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 40, 78, 81, 118, 121,125,186,  Земельного Кодексу України, розглянувши заяву гр. Ветріч Г.І. щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,  господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка)  в с. Широке,  вул. Михайла Довбні, 2, Білгород-Дністровського району,  Одеської області, Маразліївська сільська рада

ВИРІШИЛА:

        1. Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (в натурі) загальною площею: 0,25 га громадянці України Ветріч Галині Іванівні для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських  будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: с. Широке, вул. Михайла Довбні, 2,  Білгород-Дністровського району, Одеської області.

         2. Рекомендувати Ветріч Г. І., замовити землевпорядним організаціям розробку технічної документації з урахуванням вимог статей 39, 40, Земельного кодексу України та державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою та погодити її на сесії сільської ради.

         3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою (голова комісії Писарогло І. В.).

 

Маразліївський    сільський  голова                                                                                               В.О.Топор

 

 с.  Маразліївка

 «    »  лютого   2021  року

 №          VІІІ