УКРАЇНА

                                                      Маразліївська сільська рада

                                        Білгород-Дністровський район Одеська область

                                                              Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про затвердження технічної документації із землеустрою

громадянину України Юревському Сергію Олександровичу

щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості) у  власність для будівництва і

обслуговування житлового будинку, господарських будівель

і споруд (присадибна ділянка), яка знаходиться за адресою:

село Олексіївка, вулиця Садова №2,Білгород-Дністровський район,

Одеська область ( в межах населеного пункту) 

 

        Керуючись ст.26 Закону України «Про   місцеве самоврядування в Україні»,  ст. ст. 12, 79-1, 116, 118, 121, 122, 125,186 Земельного кодексу України,   відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2018 року № 60-р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад», Наказу Головного Управління Держгеокадастру у Одеській  області від 07.03.2019 №15-1132/13-19-СГ , Маразліївська сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1.  Затвердити технічну документацію із землеустрою громадянину України Юревському Сергію Олександровичу щодо встановлення(відновлення)меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) у  власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка),яка знаходиться за адресою: село Олексіївка, вулиця Садова №2,Білгород-Дністровський район, Одеська область ( в межах населеного пункту) 

   2. Передати громадянину України Юревському Сергію Олександровичу безоплатно у власність земельну ділянку  загальною площею 0,1481га, кадастровий номер: 5120884200:04:002:0193, цільове призначення 02.01., Для  будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка знаходиться за адресою: село Олексіївка, вул. Садова №2, Білгород-Дністровський район, Одеська область( в межах населеного пункту). 

     3. Право   власності на земельну   ділянку   виникає з моменту державної реєстрації цього права (стаття 125 Земельного кодексу України).

     4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, природокористування ,планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток  історичного середовища та благоустрою (голова комісії Писарогло І.В.).

Маразліївський сільський  голова                                                                                              В.О.Топор

 с.  Маразліївка

«____» ____________ 2021року

№___ VIII