Білгород-Дністровський район Одеська область

Р І Ш Е Н Н Я (ПРОЕКТ)

Про затвердження старости

Долинівського  старостинського округу

Керуючись частиною 1 статті 54-1, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 10, 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», розглянувши пропозицію Маразліївського сільського голови Топора В.О.,  Маразліївська сільська рада

1. Затвердити _____________________________________ на посаду старости Долинівського  старостинського округу.

2. Присвоїти _________________________ 13 ранг посадової особи органів місцевого самоврядування в межах шостої категорії посад.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та регуляторної діяльності ради (голова комісії Пестов О.В.).

Маразліївський сільський голова                                                                                В.О.Топор

с.  Маразліївка

«___» грудня 2020  року