Інструктаж з правил техніки пожежної безпеки.

 

З метою дотримання правил техніки безпеки персоналом та уникнення виникнення надзвичайних ситуацій на робочих місцях 17.12.2020 року головний фахівець Білгород-Дністровського МРВ ГУ ДСНС України в Одеській області Перейма Оксана провела для працівників Білгород-Дністровського міськрайонного відділу пробації  навчальний інструктаж на тему «Правила пожежної безпеки».

Під час заходу Оксана Перейма назвала основні причини від яких виникають пожежі. Озвучила інформацію про види вогнегасників, їх основні технічні характеристики та наглядно продемонструвала як треба з ними поводитись під час виникнення пожежі.  Також вона розповіла про дії персоналу у разі виникнення пожежі та правила, яких слід дотримуватися при гасінні пожежі та евакуації людей.

Наприкінці заходу фахівець наголосила на тому, що елементарні знання правил пожежної безпеки та своєчасне оповіщення відповідних служб можуть зберегти життя та здоров’я людей, матеріальних цінностей, зменшити збитки у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації.

 

Білгород-Дністровський МР відділ

філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області

Фото без опису