«Право на здоров’я»

 

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та з метою профілактики                               і надання повної інформації про загрозу інфікування ВІЛ-інфекцією, попередження наркоманії та формування здорового способу життя,   3 грудня 2020 року для суб’єктів пробації Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області проведено просвітницький захід «Право на здоров’я».

Під час заходу із засудженими, міра покарання яких не пов’язана                                  із позбавленням волі, обговорено та роз’яснено, що таке  ВІЛ-інфекція/СНІД, шляхи їх зараження та методи профілактики. Волонтер пробації Олена Смолягович та медична сестра кабінету довіри КНП «Лікувально-діагностичний центр інфекційних хвороб» Одеської обласної ради» Марина Пашута розповіли, що сьогодні ВІЛ – це об’єктивна реальність, ігнорувати яку просто неможливо. Кожному з нас важливо уважно ставиться до себе, свого здоров’я і майбутнього.

Наприкінці зустрічі під облікові отримали інформаційно-просвітницькі матеріали з питань профілактики ВІЛ/СНІДу, гепатиту С та туберкульозу. Засуджені, які перебувають на обліку та співробітники відділу пробації пройшли добровільне анонімне експрес-тестування із застосуванням швидких тестів, які виявляють антитіла до ВІЛ та вірусу гепатиту С за допомогою діагностичних наборів (тест-систем).

 

 

Білгород-Дністровський міськрайонний 

відділ філії Державної установи «Центр пробації» 

в Одеській області


Фото без описуФото без опису