І знову ювілей

Сьогодні, найніжніші, найтепліші слова вітань шлемо  родині Маркових, що проживає в с. Маразліївка Білгород-Дністровського району Одеської області. Саме в цей теплий, осінній день Анатолій Олександрович та Валентина Семенівна святкують своє золоте весілля, а це  50 років спільного подружнього життя. Друзі та знайомі весільних ювілярів запевнюють, що Анатолій та Валентина зовсім не змінилися. Такі ж запальні та життєрадісні, жваво відгукуються на прохання про допомогу. А ще вони щирі, доброзичливі та порядні люди, які виховали двох дітей та вже мають дорослих онуків і маленького правнука. Подружжя Маркових є яскравим прикладом того, що можна цілих п'ятдесят років прожити щасливо з однією людиною та разом бути в радості, і разом долати життєві труднощі! Тому з нагоди  родинного свята , хочеться побажати ювілярам міцного здоров’я, сімейного благополуччя і щасливого життя в оточенні дітей, онуків і правнуків.