Інформаційний захід з земельних питань

6 жовтня 2020 року в приміщенні Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області, начальником відділу Білгород - Дністровського бюро правової допомоги Оленою Боян для суб’єктів пробації був проведений інформаційний захід «Як отримати земельну ділянку безкоштовно?».

Із земель державної або комунальної власності громадяни України мають можливість отримати земельну ділянку безоплатно. Однак із переліку видів ділянок громадяни мають змогу отримати лише деякі з них, до того ж необхідно чітко визначати для себе яку діяльність будете провадити. Тому, метою даного заходу стало проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи, ознайомлення з правами на землю, можливостями їх реалізації та захисту.

Під час заходу підоблікові ознайомились з нормами земельних ділянок, що можуть бути передані громадянам безоплатно,  куди можна звертатись для отримання ділянки, проінформовано про порядок отримання безоплатної правової допомоги. Також, учасники мали змогу отримати правові кваліфіковані консультації та відповіді на питання, які їх цікавлять.

Олена Чумак Білгород-Дністровський міськрайонний відділ філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області