УВАГА!

Важлива інформація для зареєстрованих безробітних!

Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості повідомляє, що прийом документів, що фіксують намір клієнта щодо реєстрації як безробітного, у тому числі заяви на надання/поновлення статусу безробітного та призначення/поновлення допомоги по безробіттю, здійснюються через засоби електронного зв’язку або скриньку для кореспонденції, розміщеної біля входу в приміщення центру зайнятості.

Всі консультації, пов’язані з набуттям статусу зареєстрованого безробітного та подальша організація роботи із зареєстрованим безробітним здійснюється різними засобами дистанційної комунікації(телефонний зв’язок, електронні засоби тощо).

Відповідно до змін у законодавстві, а самедоповнення пунктом32 розділу VIII Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття», установлено, що на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусомSARS-CoV-2(далі - в період карантину):

- виплата допомоги по безробіттю може здійснюватися без особистого відвідування безробітнимцентру зайнятості, за умови підтвердження безробітним наміру перебування у статусі безробітного будь-якими засобами комунікації (телефонний зв’язок, електронні засоби тощо).

Тому, на підставі цього, підтвердження безробітним наміру перебувати у статусі безробітного, здійснене будь-якими засобами дистанційної комунікації, прирівнюється до відвідування центру зайнятості.

В іншому випадку, у разі не підтвердження безробітним наміру перебування у статусі безробітного (будь-якими засобами комунікації) у призначений та погоджений з ним час (до кінця робочого дня), приймається рішення про скорочення виплати допомоги по безробіттю у день запланованого відвідування (підтвердження наміру) відповідно до Порядку надання допомоги по безробіттю, у тому числі одноразової її виплати для організації безробітним підприємницької діяльності, який діє на дату прийняття рішення.

У разі не підтвердження безробітним наміру перебування у статусі безробітного (будь-якими засобами комунікації) протягом 30 робочих днів з дати прийняття рішення про таке відвідування (підтвердження наміру) реєстрація припиняється з наступного дня після останнього фактичного відвідування (підтвердження наміру) центру зайнятості; рішення приймається на 31-й робочий день.