Так просто бути добрим. Потрібно тільки уявити себе на місці іншої людини перш, ніж почати її судити.

Марлен Дітріх

Разом з весною в нашу країну прийшов карантин. Ця подія потягла за собою безліч проблем, однією з яких стала втрата роботи багатьох людей. Це спіткало і робітників «Шабский дворик» та «Центр культури вин». Їх роботодавці змушені були припинити свою діяльність на час карантину і, відповідно, звільнили персонал.

Тепер безробітні звернулися за допомогою до Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості, де їх поставили на облік та забезпечили виплатами по безробіттю.

На щастя, COVID-19 втрачає свою силу і карантин в країні послабили. Країна починає «оживати» - відновлюють свою роботу заводи, парки, кінотеатри, заклади громадського харчування. Білгород-Дністровському МРЦЗ вдалося повернути багатьом людям їх робочі місця. В тому числі і в «Шабский дворик» та «Центр культурі вин».

Ми завжди готові протягнути Вам руку допомоги! Памятайте про це!