Всеукраїнський день психолога

Життя людини — дуже непередбачуване і бурхливе. Воно може дарувати нам хвилини щастя і, водночас, приносити багато турбот і неприємностей. Іноді людині важко утримати тягар цих проблем на своїх плечах, і вона може втратити надію, віру в себе, а найголовніше - своє здоров'я. Уникнути цього нам допомагають мудрі поради досвідчених фахівців - психологів, чиє професійне свято, Всеукраїнський день психолога, відзначається в Україні 23 квітня, починаючи з 2004 року.

Робота психолога дуже тонка і багатогранна, вона вимагає великої віддачі                   і повного спокою власної душі. 

Колектив Білгород-Дністровського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» привітав психолога відділу Олену Чумак з професійним святом, побажав нових досягнень, терпіння, натхнення і задоволення від роботи.

У професійне свято «День психолога» ми приєднуємося до численних привітань на адресу всіх психологів і бажаємо їм міцного здоров'я і простого людського щастя - частіше бути в колі люблячої родини і радіти життю, тому що воно, як відомо, прекрасне! 

 

 

Колектив Білгород-Дністровського

міськрайонного відділу філії

Державної установи «Центр пробації»

в Одеській областіФото без опису