ПЛАТФОРМА  ДЛЯ ДИСКУСІЇ

               Одним з пріоритетних напрямків роботи Білгород-Дністровського центру зайнятості є робота з молоддю. Значні зусилля  центр зайнятості направляє на пошук ефективних форм підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку робочої сили з урахуванням її здібностей і можливостей,  розвитку соціально-економічної ініціативи особи.     

             12 лютого поточного року в учбовому закладі Білгород-Дністровський морський рибопромисловий коледж роботодавці міста, серед них Крюінгова агенція «Аккерман», філія ДП «Адміністрація морських портів України», представники банків    обговорили шляхи   та можливості працевлаштування студентів – випускників за спеціальностями:  водні біоресурси та аквакультура,  харчові технології, фінанси, банківська справа та страхування, облік та оподаткування. 

           Директор центру зайнятості Ніна Принц  поінформувала про можливості, якими володіє державна  служба зайнятості,  детальніше зупинилася на профорієнтаційних  послугах, озвучила інформацію про реальну ситуацію на місцевому ринку праці.

            Наприкінці виступу призвала присутніх спільними зусиллями надати допомогу молоді у виборі свого майбутнього, адже майбутнє нашої держави залежить саме від молоді. Фото без описуФото без описуФото без опису