Фото без опису
Зберігаючи славні традиції своїх предків, учні Широківського НВК та їх наставники роблять шляхетну справу – гартуючи дух і тіло, творять сильне незламне покоління захисників України. Саме вони, ось такі молоді, енергійні, вибрали такий вид гри, в якій перевіряють і випробовують себе на здатність переборювати труднощі, робити добро, захищати рідну землю. У цій грі школярі формують характер, опановують навички, які згодом стануть в нагоді у житті.Учасники команди "Молоде покоління" власним прикладом надихатимуть юних українців і дорослих громадян долучатися до здорового способу життя, духовно збагачуватися і розвиватися фізично.Ми гордимося вами, джури, ви - достойні продовжувачі кращих козацьких традиції України! Так тримати!