Для Амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Маразліївка за кошти з місцевого бюджету придбали електрокардіограф ECG300GT.

Новий пристрій дозволяє пройти обстеження більш якісно та швидко. Використовуючи електрокардіограф ECG300GT можна діагностувати хвороби серця, записувати історію хвороби пацієнта та прослідковувати динаміку змін здоров’я людини. Як відзначає Маразліївський сільський голова Чумак О.О., оновлення дозволить посилити діагностичну спроможність Амбулаторії й покращити рівень надання медичної допомоги населенню всієї громади.

P.S. В березні місяці 2019 року Амбулаторію загальної практики сімейної медицини с.Маразліївка відвідав головний лікар КНП «Білгород-Дністровський центр первинної медико – санітарної допомоги» Білгород-Дністровської міської ради Ткаченко Віталій Петрович, який не лише поспілкувався з медичними прцівниками громади, а й ознайомився з роботою нового медичного обладнання - електрокардіографом ECG300GT.